RN731JTTD3832F100
MFR.Part #
RN731JTTD3832F100
JLCPCB Part #
C4138380
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS