RN73H1JTTD1521B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1521B50
JLCPCB Part #
C4002262
Description
1.52kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS