SG732ETTD224K
MFR.Part #
SG732ETTD224K
JLCPCB Part #
C4028832
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS