RT0805BRB0795K3L
MFR.Part #
RT0805BRB0795K3L
JLCPCB Part #
C864565
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS