RN73H1JTTD1723B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1723B50
JLCPCB Part #
C4140622
Description
100mW 172kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS