RK73H3ATTE1300F
MFR.Part #
RK73H3ATTE1300F
JLCPCB Part #
C2581917
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS