RN73H1JTTD2521F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2521F25
JLCPCB Part #
C4064452
Description
100mW 2.52kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS