HV732ATTD1653D
MFR.Part #
HV732ATTD1653D
JLCPCB Part #
C3913251
Description
-55℃~+155℃ 125mW 165kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS