RK73G2ATTD2322D
MFR.Part #
RK73G2ATTD2322D
JLCPCB Part #
C6181922
Description
-55℃~+155℃ 125mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS