HV732ATTD166J
MFR.Part #
HV732ATTD166J
JLCPCB Part #
C4053450
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS