RN732BTTD6491D50
MFR.Part #
RN732BTTD6491D50
JLCPCB Part #
C4296249
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS