RN73R2ETTD8761D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD8761D25
JLCPCB Part #
C2605569
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS