RN732BTTD1293C25
MFR.Part #
RN732BTTD1293C25
JLCPCB Part #
C3925031
Description
-55℃~+155℃ 125mW 129kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS