HV732ATTD165G
MFR.Part #
HV732ATTD165G
JLCPCB Part #
C4023913
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS