HV732ARTTD165G
MFR.Part #
HV732ARTTD165G
JLCPCB Part #
C6637692
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS