RN73H1JTTD3481A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD3481A05
JLCPCB Part #
C3951706
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS