SG73S2ATTD1150D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD1150D
JLCPCB Part #
C4224523
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS