HV732ATTD1374F
MFR.Part #
HV732ATTD1374F
JLCPCB Part #
C3963226
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS