RN732BTTD2292B50
MFR.Part #
RN732BTTD2292B50
JLCPCB Part #
C4344891
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS