HV732ATTD1213F
MFR.Part #
HV732ATTD1213F
JLCPCB Part #
C4350820
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS