RN731JTTD1452A25
MFR.Part #
RN731JTTD1452A25
JLCPCB Part #
C4087374
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS