RN73R1JTTD5762F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5762F100
JLCPCB Part #
C4312080
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS