RK73G2ARTTD2261F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2261F
JLCPCB Part #
C5724544
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.26kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS