HV732ARTTD305J
MFR.Part #
HV732ARTTD305J
JLCPCB Part #
C5656319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS