RN73H1JTTD4221D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4221D10
JLCPCB Part #
C4319472
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS