RK73G1ERTTP9311D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP9311D
JLCPCB Part #
C6270258
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS