HV732ARTTD3014F
MFR.Part #
HV732ARTTD3014F
JLCPCB Part #
C5738265
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS