RN73R1JTTD3831A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD3831A10
JLCPCB Part #
C4135128
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS