RN73H2ATTD1020B25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1020B25
JLCPCB Part #
C2538508
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS