HV732ARTTD1244F
MFR.Part #
HV732ARTTD1244F
JLCPCB Part #
C5765247
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS