RK73G2ATTD4641F
MFR.Part #
RK73G2ATTD4641F
JLCPCB Part #
C7049578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.64kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS