HV732ARTTD1274F
MFR.Part #
HV732ARTTD1274F
JLCPCB Part #
C5738218
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS