RN731JTTD9880D50
MFR.Part #
RN731JTTD9880D50
JLCPCB Part #
C3962674
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS