HV731JRTTD7504F
MFR.Part #
HV731JRTTD7504F
JLCPCB Part #
C5765232
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS