HV731JTTD394J
MFR.Part #
HV731JTTD394J
JLCPCB Part #
C4272226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS