RN73H2BTTD3601A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3601A05
JLCPCB Part #
C3952031
Description
250mW 3.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS