HV731JRTTD4022F
MFR.Part #
HV731JRTTD4022F
JLCPCB Part #
C7205890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 40.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS