SG73S2ATTD4221D
MFR.Part #
SG73S2ATTD4221D
JLCPCB Part #
C4262800
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS