WK73S3ATTE3R6J
MFR.Part #
WK73S3ATTE3R6J
JLCPCB Part #
C4299923
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 3.6Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS