HV731JRTTD4024F
MFR.Part #
HV731JRTTD4024F
JLCPCB Part #
C6274682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS