CFS1/4CT52R512J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R512J
JLCPCB Part #
C3500655
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS