RK73G1JRTTD1913D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1913D
JLCPCB Part #
C6388586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 191kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS