CFS1/4CT52R562J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R562J
JLCPCB Part #
C2613276
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS