RN731JTTD8201C10
MFR.Part #
RN731JTTD8201C10
JLCPCB Part #
C4167556
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS