SR732ERTTDR240F
MFR.Part #
SR732ERTTDR240F
JLCPCB Part #
C5925911
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS