CF1/4C221J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CF1/4C221J
JLCPCB Part #
C2649234
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 220Ω 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS