RN55C1824BB14
MFR.Part #
RN55C1824BB14
JLCPCB Part #
C1432994
Description
-65℃~+175℃ 1.82MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors