RN731ETTP1542D50
MFR.Part #
RN731ETTP1542D50
JLCPCB Part #
C4054622
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS