RVT330UF25V167RV0055
Extended
Manufacturer
KNSCHA
MFR.Part #
RVT330UF25V167RV0055
JLCPCB Part #
C5246574
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.2mm 2000hrs@105℃ 220mA@120Hz 25V 330uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS