SHG400V10UF146EC0067
MFR.Part #
SHG400V10UF146EC0067
JLCPCB Part #
C5263889
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 15mm 3.5mm 3.8Ω@100kHz 300mA@100kHz 400V 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS